PTGL5SAS270K6B51B0
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTGL5SAS270K6B51B0
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka PTC RESET FUSE 27OHM DISC
Podatkovni listi: 1.PTGL5SAS270K6B51B0.pdf2.PTGL5SAS270K6B51B0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PTGL5SAS270K6B51B0
Številka dela PTGL5SAS270K6B51B0 Proizvajalec Murata Electronics
Opis PTC RESET FUSE 27OHM DISC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 123222 pcs Podatkovni list 1.PTGL5SAS270K6B51B0.pdf2.PTGL5SAS270K6B51B0.pdf
Napetost - maks 140V Tip Ceramic
Debelina (maks.) - Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.177" T (5.50mm x 4.50mm)
Serija POSISTOR®, PTGL Odpornost - 25 ° C (Typ) 27 Ohms
Ocene - Pakiranje -
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -30°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm)
natančen opis Ceramic PTC Resettable Fuse 140V 134mA Ih Through Hole Radial, Disc Trenutni - potovanje (It) 178mA
Tok - maks 1A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 134mA