PTGL9SAS3R3K4B51B0
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTGL9SAS3R3K4B51B0
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka PTC RESET FUSE 3.3OHM DISC
Podatkovni listi: 1.PTGL9SAS3R3K4B51B0.pdf2.PTGL9SAS3R3K4B51B0.pdf3.PTGL9SAS3R3K4B51B0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PTGL9SAS3R3K4B51B0
Številka dela PTGL9SAS3R3K4B51B0 Proizvajalec Murata Electronics
Opis PTC RESET FUSE 3.3OHM DISC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - maks 60V Tip Ceramic
Debelina (maks.) - Velikost / dimenzija 0.366" Dia x 0.138" T (9.30mm x 3.50mm)
Serija POSISTOR®, PTGL Odpornost - 25 ° C (Typ) 3.3 Ohms
Ocene - Pakiranje -
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -30°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.563" (14.30mm)
natančen opis Ceramic PTC Resettable Fuse 60V 421mA Ih Through Hole Radial, Disc Trenutni - potovanje (It) 560mA
Tok - maks 4A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 421mA