PTGLCSAS1R2K3B51A0
pregled izdelka
Številka dela: PTGLCSAS1R2K3B51A0
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka PTC RESET FUSE 1.2OHM DISC
Podatkovni listi: 1.PTGLCSAS1R2K3B51A0.pdf2.PTGLCSAS1R2K3B51A0.pdf3.PTGLCSAS1R2K3B51A0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTGLCSAS1R2K3B51A0
Številka dela PTGLCSAS1R2K3B51A0 Proizvajalec Murata Electronics
Opis PTC RESET FUSE 1.2OHM DISC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - maks 51V Tip Ceramic
Debelina (maks.) - Velikost / dimenzija 0.453" Dia x 0.138" T (11.50mm x 3.50mm)
Serija POSISTOR®, PTGL Odpornost - 25 ° C (Typ) 1.2 Ohms
Ocene - Pakiranje -
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -30°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm)
natančen opis Ceramic PTC Resettable Fuse 51V 749mA Ih Through Hole Radial, Disc Trenutni - potovanje (It) 996mA
Tok - maks 5A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 749mA