RCER71H683K0A2H03B
Murata Electronics North AmericaMurata Electronics North America
RCER71H683K0A2H03B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCER71H683K0A2H03B
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 0.068UF 50V X7R RADIAL
Podatkovni listi: RCER71H683K0A2H03B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCER71H683K0A2H03B
Številka dela RCER71H683K0A2H03B Proizvajalec Murata Electronics North America
Opis CAP CER 0.068UF 50V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 725583 pcs Podatkovni list RCER71H683K0A2H03B.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca 0.068µF
Debelina (maks.) X7R Velikost zemljišča na površini 0.098" (2.50mm)
Velikost / dimenzija 0.142" L x 0.098" W (3.60mm x 2.50mm) Serija RCE
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca Automotive
Ocene AEC-Q200 Polarizacija Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Številka izdelka proizvajalca RCER71H683K0A2H03B Vodilni stil -
Višina - sedež (maks.) 0.138" (3.50mm) Lastnosti -
Stopnja napak Straight Razširjen opis 0.068µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10% Opis CAP CER 0.068UF 50V X7R RADIAL