RDE5C2A220J0K1H03B
Murata ElectronicsMurata Electronics
RDE5C2A220J0K1H03B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RDE5C2A220J0K1H03B
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP CER 22PF 100V NP0 RADIAL
Podatkovni listi: 1.RDE5C2A220J0K1H03B.pdf2.RDE5C2A220J0K1H03B.pdf3.RDE5C2A220J0K1H03B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RDE5C2A220J0K1H03B
Številka dela RDE5C2A220J0K1H03B Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP CER 22PF 100V NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.098" W (4.00mm x 2.50mm) Serija RDE
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 490-8754
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm)
Lastnosti - natančen opis 22pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Zmogljivost 22pF Aplikacije General Purpose