RHS7J2H471J2M2H01A
Murata ElectronicsMurata Electronics
RHS7J2H471J2M2H01A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RHS7J2H471J2M2H01A
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka 5.0 +0.6/-0.2MM, 500VDC, 470PF,
Podatkovni listi: 1.RHS7J2H471J2M2H01A.pdf2.RHS7J2H471J2M2H01A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RHS7J2H471J2M2H01A
Številka dela RHS7J2H471J2M2H01A Proizvajalec Murata Electronics
Opis 5.0 +0.6/-0.2MM, 500VDC, 470PF, Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 252935 pcs Podatkovni list 1.RHS7J2H471J2M2H01A.pdf2.RHS7J2H471J2M2H01A.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient UNJ
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.124" W (5.00mm x 3.15mm) Serija RHS
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial Druga imena 490-17415-1
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 470pF ±5% 500V Ceramic Capacitor UNJ Radial
Zmogljivost 470pF Aplikacije Automotive
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RHS7K5E
RHS7K5E
Proizvajalci: Ohmite
Opis: POT 7.5K OHM 25W WIREWOUND LIN
Na zalogi: 1400 pcs
Prenesi: RHS7K5E.pdf
RFQ
RHS7K5
RHS7K5
Proizvajalci: Ohmite