TZB4Z100BA10R00
Murata ElectronicsMurata Electronics
TZB4Z100BA10R00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TZB4Z100BA10R00
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP TRIMMER 3-10PF 100V SMD
Podatkovni listi: 1.TZB4Z100BA10R00.pdf2.TZB4Z100BA10R00.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TZB4Z100BA10R00
Številka dela TZB4Z100BA10R00 Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP TRIMMER 3-10PF 100V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 85749 pcs Podatkovni list 1.TZB4Z100BA10R00.pdf2.TZB4Z100BA10R00.pdf
Napetost - ocenjena 100V Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Serija TZB4 Q @ Frek 500 @ 1MHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Druga imena 490-1989-1
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.126" (3.20mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Ceramic natančen opis 3 ~ 10pF Trimmer Capacitor 100V Top Surface Mount
Capacitance Range 3 ~ 10pF Vrsta prilagajanja Top