TZY2K450AC01R00
Murata ElectronicsMurata Electronics
TZY2K450AC01R00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TZY2K450AC01R00
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CAP TRIMMER 8-45PF 25V SMD
Podatkovni listi: 1.TZY2K450AC01R00.pdf2.TZY2K450AC01R00.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TZY2K450AC01R00
Številka dela TZY2K450AC01R00 Proizvajalec Murata Electronics
Opis CAP TRIMMER 8-45PF 25V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 180890 pcs Podatkovni list 1.TZY2K450AC01R00.pdf2.TZY2K450AC01R00.pdf
Napetost - ocenjena 25V Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija TZY2 Q @ Frek 300 @ 1MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 490-12513-2
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.049" (1.25mm) Lastnosti General Purpose
Dielektrični material Ceramic natančen opis 8 ~ 45pF Trimmer Capacitor 25V Top Surface Mount
Capacitance Range 8 ~ 45pF Vrsta prilagajanja Top