XRCPB26M000F0L00R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
XRCPB26M000F0L00R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XRCPB26M000F0L00R0
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CRYSTAL 26.0000MHZ 6PF SMD
Podatkovni listi: 1.XRCPB26M000F0L00R0.pdf2.XRCPB26M000F0L00R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije XRCPB26M000F0L00R0
Številka dela XRCPB26M000F0L00R0 Proizvajalec Murata Electronics
Opis CRYSTAL 26.0000MHZ 6PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 340481 pcs Podatkovni list 1.XRCPB26M000F0L00R0.pdf2.XRCPB26M000F0L00R0.pdf
Tip MHz Crystal Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Serija XRCPB Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Druga imena 490-13436-2 delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Način delovanja Fundamental Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Load Capacitance 6pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Toleranca frekvence ±100ppm
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 26MHz
ESR (upornost ekvivalentne serije) 150 Ohms natančen opis 26MHz ±100ppm Crystal 6pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead