XRCPB30M000F0Z00R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
XRCPB30M000F0Z00R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XRCPB30M000F0Z00R0
Proizvajalec / znamka: Murata Electronics
Opis izdelka CRYSTAL 30.0000MHZ 6PF SMD
Podatkovni listi: 1.XRCPB30M000F0Z00R0.pdf2.XRCPB30M000F0Z00R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije XRCPB30M000F0Z00R0
Številka dela XRCPB30M000F0Z00R0 Proizvajalec Murata Electronics
Opis CRYSTAL 30.0000MHZ 6PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 271381 pcs Podatkovni list 1.XRCPB30M000F0Z00R0.pdf2.XRCPB30M000F0Z00R0.pdf
Tip MHz Crystal Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Serija XRCPB Ocene -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 4-SMD, No Lead
Druga imena 490-13445-6 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Način delovanja Fundamental Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Load Capacitance 6pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Toleranca frekvence ±100ppm
Stabilnost frekvence ±100ppm Pogostost 30MHz
ESR (upornost ekvivalentne serije) 100 Ohms natančen opis 30MHz ±100ppm Crystal 6pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead