12LRS335C
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
12LRS335C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 12LRS335C
Proizvajalec / znamka: Murata Power Solutions
Opis izdelka FIXED IND 3.3MH 200MA 8.7 OHM TH
Podatkovni listi: 12LRS335C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 12LRS335C
Številka dela 12LRS335C Proizvajalec Murata Power Solutions
Opis FIXED IND 3.3MH 200MA 8.7 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 95858 pcs Podatkovni list 12LRS335C.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.413" Dia (10.50mm)
Ščitenje Shielded Serija 1200LRS
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 811-2087 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz
Induktivnost 3.3mH Višina - sedež (maks.) 0.335" (8.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 3.3mH Shielded Wirewound Inductor 200mA 8.7 Ohm Max Radial
DC Resistance (DCR) 8.7 Ohm Max Trenutna ocena 200mA