7803SRH-C
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
7803SRH-C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 7803SRH-C
Proizvajalec / znamka: Murata Power Solutions
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Podatkovni listi: 7803SRH-C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 7803SRH-C
Številka dela 7803SRH-C Proizvajalec Murata Power Solutions
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9231 pcs Podatkovni list 7803SRH-C.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - Vhod (Min) 7.5V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Linear Regulator Replacement
Velikost / dimenzija 0.75" L x 0.41" W x 0.37" H (19.1mm x 10.4mm x 9.3mm) Serija 78SR
Moč (Watts) 2W Pakiranje Box
Paket / primer 3-SIP Module Druga imena 7803SRHC
delovna temperatura -40°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti SCP Učinkovitost 95%
natančen opis Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 3.3V 500mA 7.5V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 500mA
Nadzorne funkcije - Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
7803A 0101000
7803A 0101000
Proizvajalci: Belden
Opis: RG-11/U TYPE TRIAX
Na zalogi: 51 pcs
Prenesi:
RFQ
7803SR-C
7803SR-C
Proizvajalci: Murata Power Solutions
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Na zalogi: 10204 pcs
Prenesi: 7803SR-C.pdf
RFQ
78040 SL005
78040 SL005
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: CABLE 10COND 22AWG SLATE 100'
Na zalogi: 272 pcs
Prenesi: 78040 SL005.pdf
78039 SL001
78039 SL001
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: MULTI-PAIR 18COND 22AWG 1000'
Na zalogi: 18 pcs
Prenesi: 78039 SL001.pdf
Opis: CABLE 8COND 22AWG SLATE 1000'
Na zalogi: 34 pcs
Prenesi: 78038 SL001.pdf
Opis: CABLE 10COND 22AWG SLATE 1000'
Na zalogi: 32 pcs
Opis: CABLE 15COND 22AWG SLATE 100'
Na zalogi: 203 pcs
Prenesi: 78041 SL005.pdf
Opis: MULTI-PAIR 18COND 22AWG 100'
Na zalogi: 170 pcs
Opis: CABLE 8COND 22AWG SLATE 100'
Na zalogi: 363 pcs
780417A
780417A
Proizvajalci: FLIR
Opis: REPLACEMENT MEMBRANES, 10 PAK
Na zalogi: 2509 pcs
Prenesi:
7804
Proizvajalci: Keystone Electronics Corp.
Opis: CONN QC TAB 0.250 SOLDER
Prenesi: 7804.pdf
Opis: CABLE 15COND 22AWG SLATE 1000'
Na zalogi: 26 pcs
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika