DMS-20PC-4/20P-C
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
DMS-20PC-4/20P-C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DMS-20PC-4/20P-C
Proizvajalec / znamka: Murata Power Solutions
Opis izdelka PROCESS METER 4-20MA LED PNL MT
Podatkovni listi: DMS-20PC-4/20P-C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DMS-20PC-4/20P-C
Številka dela DMS-20PC-4/20P-C Proizvajalec Murata Power Solutions
Opis PROCESS METER 4-20MA LED PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1617 pcs Podatkovni list DMS-20PC-4/20P-C.pdf
Utež 0.037 lb (16.78g) Napetost - oskrba Loop Power
Tip Process Meter Sklop zaključka Screw Terminal
Serija DMS-20PC-4/20 Mere izreza plošče Rectangular - 33.93mm x 21.29mm
Vrsta izhoda - Druga imena 811-3325
DMS-20PC-4/20P-C-ND
Q5197453
delovna temperatura 0°C ~ 60°C Število znakov na vrstico 3.5
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Merilni razponi 4 ~ 20mA Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti - Vrsta zaslona LED - Red Characters
Znaki prikaza - višina 0.370" (9.40mm) natančen opis Process Meter LED - Red Characters Display Panel Mount