LSM2-T/10-W3-C
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
LSM2-T/10-W3-C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LSM2-T/10-W3-C
Proizvajalec / znamka: Murata Power Solutions
Opis izdelka DC DC CONVERTER 0.75-3.3V 33W
Podatkovni listi: LSM2-T/10-W3-C.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LSM2-T/10-W3-C
Številka dela LSM2-T/10-W3-C Proizvajalec Murata Power Solutions
Opis DC DC CONVERTER 0.75-3.3V 33W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4761 pcs Podatkovni list LSM2-T/10-W3-C.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 0.75 ~ 3.3 V Napetost - Vhod (Min) 2.4V
Napetost - Vhod (maks.) 5.5V Tip Non-Isolated PoL Module
Velikost / dimenzija 1.30" L x 0.53" W x 0.34" H (33.0mm x 13.5mm x 8.6mm) Serija LSM2
Moč (Watts) 33W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SMD Module Druga imena 811-1785-2
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, SCP, UVLO
Učinkovitost 95.5% natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.75 ~ 3.3 V 10A 2.4V - 5.5V Input
Tok - izhod (maks.) 10A Nadzorne funkcije Enable, Active High