MGJ2D051505SC
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
MGJ2D051505SC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MGJ2D051505SC
Proizvajalec / znamka: Murata Power Solutions
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V -5V 2W
Podatkovni listi: MGJ2D051505SC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MGJ2D051505SC
Številka dela MGJ2D051505SC Proizvajalec Murata Power Solutions
Opis DC DC CONVERTER 15V -5V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13131 pcs Podatkovni list MGJ2D051505SC.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -5V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 5.2kV
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.77" L x 0.39" W x 0.50" H (19.7mm x 10.0mm x 12.7mm)
Serija MGJ2 Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tube Paket / primer 7-SIP Module, 5 Leads
Druga imena 811-2998-5 delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 76% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -5V 80mA, 40mA 4.5V - 5.5V Input
Tok - izhod (maks.) 80mA, 40mA Nadzorne funkcije -