MGJ6D121505SC
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
MGJ6D121505SC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MGJ6D121505SC
Proizvajalec / znamka: Murata Power Solutions
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V -5V 6W
Podatkovni listi: MGJ6D121505SC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MGJ6D121505SC
Številka dela MGJ6D121505SC Proizvajalec Murata Power Solutions
Opis DC DC CONVERTER 15V -5V 6W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6885 pcs Podatkovni list MGJ6D121505SC.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -5V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 5.2kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 18V
Tip Isolated Module Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 1.54" L x 0.43" W x 1.11" H (39.0mm x 11.0mm x 28.1mm) Serija MGJ6
Moč (Watts) 6W Pakiranje Tray
Paket / primer 8-SIP Module Druga imena 811-3241
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Lastnosti SCP, UVLO Učinkovitost 80%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -5V 300mA, 300mA 9V - 18V Input Tok - izhod (maks.) 300mA, 300mA