MGJ6Q24P24MC-R13
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
MGJ6Q24P24MC-R13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MGJ6Q24P24MC-R13
Proizvajalec / znamka: Murata Power Solutions
Opis izdelka DC DC CONVERTER 24V 24V 24V 6W
Podatkovni listi: MGJ6Q24P24MC-R13.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
92 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MGJ6Q24P24MC-R13
Številka dela MGJ6Q24P24MC-R13 Proizvajalec Murata Power Solutions
Opis DC DC CONVERTER 24V 24V 24V 6W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4071 pcs Podatkovni list MGJ6Q24P24MC-R13.pdf
Napetost - izhod 3 24V Napetost - izhod 2 24V
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 5.2kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 1.74" L x 0.89" W x 0.56" H (44.1mm x 22.6mm x 14.1mm) Serija MGJ6
Moč (Watts) 6W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 11-SMD Module delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število izhodov 4 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP, UVLO
Učinkovitost 85% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 4 Output 24V 24V 24V 42mA, 42mA, 42mA, 125mA 18V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 42mA, 42mA, 42mA, 125mA Aplikacije ITE (Commercial), Medical