MPDTY023S
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
MPDTY023S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MPDTY023S
Proizvajalec / znamka: Murata Power Solutions
Opis izdelka DC DC CONVERTER 1.5V 9W
Podatkovni listi: MPDTY023S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MPDTY023S
Številka dela MPDTY023S Proizvajalec Murata Power Solutions
Opis DC DC CONVERTER 1.5V 9W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4251 pcs Podatkovni list MPDTY023S.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 1.5V Napetost - Vhod (Min) 4.5V
Napetost - Vhod (maks.) 5.5V Tip Non-Isolated PoL Module
Velikost / dimenzija 1.30" L x 0.23" W x 0.94" H (33.0mm x 5.8mm x 24.0mm) Serija MPDTY
Moč (Watts) 9W Pakiranje Bulk
Paket / primer 12-SIP Module Druga imena 490-4553
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti UVLO
Učinkovitost 93% natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.5V 6A 4.5V - 5.5V Input
Tok - izhod (maks.) 6A Aplikacije ITE (Commercial)