NPH10S2415EIC
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
NPH10S2415EIC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NPH10S2415EIC
Proizvajalec / znamka: Murata Power Solutions
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15.1V 10W
Podatkovni listi: NPH10S2415EIC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NPH10S2415EIC
Številka dela NPH10S2415EIC Proizvajalec Murata Power Solutions
Opis DC DC CONVERTER 15.1V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2497 pcs Podatkovni list NPH10S2415EIC.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15.1V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.26" L x 0.98" W x 0.39" H (32.0mm x 24.9mm x 9.9mm)
Serija NPH10S Moč (Watts) 10W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
delovna temperatura -40°C ~ 110°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Učinkovitost 86%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15.1V 670mA 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 670mA