NPX20S24033DC
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
NPX20S24033DC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NPX20S24033DC
Proizvajalec / znamka: Murata Power Solutions
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 20W
Podatkovni listi: NPX20S24033DC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NPX20S24033DC
Številka dela NPX20S24033DC Proizvajalec Murata Power Solutions
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 20W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4021 pcs Podatkovni list NPX20S24033DC.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.02" L x 1.00" W x 0.36" H (51.3mm x 25.4mm x 9.1mm)
Serija NPX20 Moč (Watts) 20W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 811-1658 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti - Učinkovitost 83%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 6A 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 6A