NT3225SA-26.000000MHZ-G8
NDKNDK
NT3225SA-26.000000MHZ-G8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NT3225SA-26.000000MHZ-G8
Proizvajalec / znamka: NDK
Opis izdelka OSC VCTCXO 26.000MHZ SNWV SMD
Podatkovni listi: NT3225SA-26.000000MHZ-G8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NT3225SA-26.000000MHZ-G8
Številka dela NT3225SA-26.000000MHZ-G8 Proizvajalec NDK
Opis OSC VCTCXO 26.000MHZ SNWV SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64324 pcs Podatkovni list NT3225SA-26.000000MHZ-G8.pdf
Napetost - oskrba 2.75V Tip VCTCXO
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija NT3225SA
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod Clipped Sine Wave
Druga imena 644-1110-2
ERG3003B
delovna temperatura -10°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±2.5ppm Pogostost 26MHz
natančen opis 26MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.75V 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 2mA