NX4025DA-13.000000MHZ-B6
NDKNDK
NX4025DA-13.000000MHZ-B6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NX4025DA-13.000000MHZ-B6
Proizvajalec / znamka: NDK
Opis izdelka CRYSTAL 13.0000MHZ 10PF SMD
Podatkovni listi: NX4025DA-13.000000MHZ-B6.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NX4025DA-13.000000MHZ-B6
Številka dela NX4025DA-13.000000MHZ-B6 Proizvajalec NDK
Opis CRYSTAL 13.0000MHZ 10PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4863 pcs Podatkovni list NX4025DA-13.000000MHZ-B6.pdf
Tip MHz Crystal Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.098" W (4.00mm x 2.50mm)
Serija NX4025DA Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Druga imena 644-1105-2
EXS00A-CS00531
W-191-705
delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Način delovanja Fundamental Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Load Capacitance 10pF
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Toleranca frekvence ±10ppm Stabilnost frekvence ±10ppm
Pogostost 13MHz ESR (upornost ekvivalentne serije) 60 Ohms
natančen opis 13MHz ±10ppm Crystal 10pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead