NZ2520SA-10.000000MHZ
NDKNDK
NDK
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NZ2520SA-10.000000MHZ
Proizvajalec / znamka: NDK
Opis izdelka OSC XO 10.000MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: NZ2520SA-10.000000MHZ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NZ2520SA-10.000000MHZ
Številka dela NZ2520SA-10.000000MHZ Proizvajalec NDK
Opis OSC XO 10.000MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4932 pcs Podatkovni list NZ2520SA-10.000000MHZ.pdf
Napetost - oskrba 3V Tip TCXO
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija NZ2520SA
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
Druga imena 644-1081-1
NZ2520SA10000000MHZ
delovna temperatura -10°C ~ 60°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Standby (Power Down) Stabilnost frekvence ±30ppm
Pogostost 10MHz natančen opis 10MHz TCXO CMOS Oscillator 3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 6mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -