FR01KC16P
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FR01KC16P
Proizvajalec / znamka: NKK Switches
Opis izdelka SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V
Podatkovni listi: FR01KC16P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FR01KC16P
Številka dela FR01KC16P Proizvajalec NKK Switches
Opis SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28451 pcs Podatkovni list FR01KC16P.pdf
Pralni No Voltage Rating 5VDC
Sklop zaključka PC Pin Serija FR01
Višina tona 0.100" (2.54mm), Full Pakiranje Bulk
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Število pozicij 16
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 10,000 Steps Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Dolžina 0.393" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo 0.426" (10.82mm) Lastnosti -
Električno življenje 10,000 Steps natančen opis Dip Switch Hexadecimal Complement 16 Position Through Hole Rotary with Shaft Actuator 100mA 5VDC
Trenutna ocena 100mA Kontaktni material Copper Alloy