KB15MKW01-5F12-JB
pregled izdelka
Številka dela: KB15MKW01-5F12-JB
Proizvajalec / znamka: NKK Switches
Opis izdelka SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V
Podatkovni listi: KB15MKW01-5F12-JB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije KB15MKW01-5F12-JB
Številka dela KB15MKW01-5F12-JB Proizvajalec NKK Switches
Opis SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8168 pcs Podatkovni list KB15MKW01-5F12-JB.pdf
Voltage Rating - DC 30V Voltage Rating - AC 125V
Tip Standard, Illuminated Sklop zaključka Solder Lug
Funkcija stikala On-Mom Serija KB
Mere izreza plošče Circular - 12.30mm Dia Pakiranje Bulk
delovna temperatura -25°C ~ 50°C Tip montaže Panel Mount, Snap-In
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 100,000 Cycles
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Napetost osvetlitve (nominalno) 12 VDC Vrsta osvetlitve, barva LED, Green
Lastnosti - Električno življenje 50,000 Cycles
natančen opis Pushbutton Switch SPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Snap-In Trenutna ocena 1A (AC/DC)