KB16RKG01-12-CC
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KB16RKG01-12-CC
Proizvajalec / znamka: NKK Switches
Opis izdelka SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
Podatkovni listi: KB16RKG01-12-CC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KB16RKG01-12-CC
Številka dela KB16RKG01-12-CC Proizvajalec NKK Switches
Opis SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10750 pcs Podatkovni list KB16RKG01-12-CC.pdf
Voltage Rating - DC 28V Voltage Rating - AC 28V
Tip Standard, Illuminated Sklop zaključka Solder Lug
Funkcija stikala On-On Serija KB
Mere izreza plošče Circular - 12.30mm Dia Pakiranje Bulk
delovna temperatura -25°C ~ 50°C Tip montaže Panel Mount, Front
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 100,000 Cycles
Ingress Protection - Napetost osvetlitve (nominalno) 12 VAC