KB16RKW01-12-CC
pregled izdelka
Številka dela: KB16RKW01-12-CC
Proizvajalec / znamka: NKK Switches
Opis izdelka SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V
Podatkovni listi: KB16RKW01-12-CC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije KB16RKW01-12-CC
Številka dela KB16RKW01-12-CC Proizvajalec NKK Switches
Opis SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10642 pcs Podatkovni list KB16RKW01-12-CC.pdf
Voltage Rating - DC 30V Voltage Rating - AC 125V
Tip Standard, Illuminated Sklop zaključka Solder Lug
Funkcija stikala On-On Serija KB
Mere izreza plošče Circular - 12.30mm Dia Pakiranje Bulk
delovna temperatura -25°C ~ 50°C Tip montaže Panel Mount, Front
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 100,000 Cycles
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Napetost osvetlitve (nominalno) 12 VAC Vrsta osvetlitve, barva Incandescent, Red
Lastnosti - Električno življenje 50,000 Cycles
natančen opis Pushbutton Switch SPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Front Trenutna ocena 1A (AC/DC)