KB25CKW01-5C24-JC
NKK SwitchesNKK Switches
KB25CKW01-5C24-JC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KB25CKW01-5C24-JC
Proizvajalec / znamka: NKK Switches
Opis izdelka SWITCH PUSHBUTTON DPDT 1A 125V
Podatkovni listi: KB25CKW01-5C24-JC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KB25CKW01-5C24-JC
Številka dela KB25CKW01-5C24-JC Proizvajalec NKK Switches
Opis SWITCH PUSHBUTTON DPDT 1A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6989 pcs Podatkovni list KB25CKW01-5C24-JC.pdf
Voltage Rating - DC 30V Voltage Rating - AC 125V
Tip Standard, Illuminated Sklop zaključka Solder Lug
Funkcija stikala On-Mom Serija KB
Mere izreza plošče Circular - 12.30mm Dia Pakiranje Tray
Druga imena 360-2960 delovna temperatura -25°C ~ 50°C
Tip montaže Panel Mount, Front Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 100,000 Cycles Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Napetost osvetlitve (nominalno) 24 VDC Vrsta osvetlitve, barva LED, Red
Lastnosti - Električno življenje 50,000 Cycles
natančen opis Pushbutton Switch DPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Front Trenutna ocena 1A (AC/DC)