KB26RKW01-12-FF
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KB26RKW01-12-FF
Proizvajalec / znamka: NKK Switches
Opis izdelka SWITCH PUSHBUTTON DPDT 1A 125V
Podatkovni listi: KB26RKW01-12-FF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije KB26RKW01-12-FF
Številka dela KB26RKW01-12-FF Proizvajalec NKK Switches
Opis SWITCH PUSHBUTTON DPDT 1A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7536 pcs Podatkovni list KB26RKW01-12-FF.pdf
Voltage Rating - DC 30V Voltage Rating - AC 125V
Tip Standard, Illuminated Sklop zaključka Solder Lug
Funkcija stikala On-On Serija KB
Mere izreza plošče Circular - 12.30mm Dia Pakiranje Bulk
delovna temperatura -25°C ~ 50°C Tip montaže Panel Mount, Front
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 100,000 Cycles
Ingress Protection - Napetost osvetlitve (nominalno) 12 VAC
Vrsta osvetlitve, barva Incandescent, Green Lastnosti -
Trenutna ocena 1A (AC/DC) Barva - pogon / pokrov Green