KB26SKW01B-5C12-JC
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KB26SKW01B-5C12-JC
Proizvajalec / znamka: NKK Switches
Opis izdelka SWITCH PUSHBUTTON DPDT 1A 125V
Podatkovni listi: KB26SKW01B-5C12-JC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije KB26SKW01B-5C12-JC
Številka dela KB26SKW01B-5C12-JC Proizvajalec NKK Switches
Opis SWITCH PUSHBUTTON DPDT 1A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5789 pcs Podatkovni list KB26SKW01B-5C12-JC.pdf
Voltage Rating - DC 30V Voltage Rating - AC 125V
Tip Standard, Illuminated Sklop zaključka Solder Lug
Funkcija stikala On-On Serija KB
Mere izreza plošče Circular - 12.30mm Dia Pakiranje Bulk
delovna temperatura -25°C ~ 50°C Tip montaže Panel Mount, Front
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 100,000 Cycles
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Napetost osvetlitve (nominalno) 12 VDC Vrsta osvetlitve, barva LED, Red
Lastnosti With Barrier Električno življenje 50,000 Cycles
natančen opis Pushbutton Switch DPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Front Trenutna ocena 1A (AC/DC)
Barva - pogon / pokrov Clear (Red Filter/Diffuser) Circuit DPDT
Tip aktuatorja Square, Button
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
KB26SKW01B-5C05-AB
KB26SKW01B-5C05-AB
Proizvajalci: NKK Switches
Opis: SWITCH PUSHBUTTON DPDT 1A 125V
Na zalogi: 6223 pcs
Prenesi: KB26SKW01B-5C05-AB.pdf
RFQ
KB26SKW01B-BB
KB26SKW01B-BB
Proizvajalci: NKK Switches
Na zalogi: 8518 pcs
Prenesi: KB26SKW01B-BB.pdf
RFQ
KB26SKW01B
KB26SKW01B