LB01KW01-12-FJ
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LB01KW01-12-FJ
Proizvajalec / znamka: NKK Switches
Opis izdelka INCAND PANEL INDICATOR GRN 12V
Podatkovni listi: LB01KW01-12-FJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LB01KW01-12-FJ
Številka dela LB01KW01-12-FJ Proizvajalec NKK Switches
Opis INCAND PANEL INDICATOR GRN 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8332 pcs Podatkovni list LB01KW01-12-FJ.pdf
Valovna dolžina - vrh - Napetost 12V
Kotni kot - Tip Incandescent
Sklop zaključka Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Serija LB
Ocene Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Oblika Square
Mere izreza plošče 0.64" x 0.64" (16.20mm x 16.20mm) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Ocena - Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Preglednost objektiva Diffused Stil / velikost objektiva Square with Flat Top, 13.20mm
Barva objektiva Green Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva svetilke Green Ingress Protection -
Lastnosti - natančen opis Incandescent Panel Indicator Green Diffused 12V 60mA Square with Flat Top, 13.20mm Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Tok 60mA