LB01KW01-5F24-JB
pregled izdelka
Številka dela: LB01KW01-5F24-JB
Proizvajalec / znamka: NKK Switches
Opis izdelka LED PANEL INDICATOR GRN 24V
Podatkovni listi: LB01KW01-5F24-JB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LB01KW01-5F24-JB
Številka dela LB01KW01-5F24-JB Proizvajalec NKK Switches
Opis LED PANEL INDICATOR GRN 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4136 pcs Podatkovni list LB01KW01-5F24-JB.pdf
Valovna dolžina - vrh - Napetost 24V
Kotni kot - Tip LED
Sklop zaključka Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Serija LB
Ocene DC Panel Cutout Oblika Square
Mere izreza plošče 0.64" x 0.64" (16.20mm x 16.20mm) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Ocena - Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Preglednost objektiva Diffused Stil / velikost objektiva Square with Flat Top, 13.20mm
Barva objektiva Green Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva svetilke Green Ingress Protection -
Lastnosti - natančen opis LED Panel Indicator Green Diffused 24V 13mA Square with Flat Top, 13.20mm Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Tok 13mA