LB02KW01-12-CJ
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LB02KW01-12-CJ
Proizvajalec / znamka: NKK Switches
Opis izdelka INCAND PANEL INDICATOR RED 12V
Podatkovni listi: LB02KW01-12-CJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LB02KW01-12-CJ
Številka dela LB02KW01-12-CJ Proizvajalec NKK Switches
Opis INCAND PANEL INDICATOR RED 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9520 pcs Podatkovni list LB02KW01-12-CJ.pdf
Valovna dolžina - vrh - Napetost 12V
Kotni kot - Tip Incandescent
Sklop zaključka Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Serija LB
Ocene Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.87" (22.10mm) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Ocena - Preglednost objektiva Diffused
Stil / velikost objektiva Round with Flat Top, 19.00mm Barva objektiva Red
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva svetilke Red
Ingress Protection - Lastnosti -
natančen opis Incandescent Panel Indicator Red Diffused 12V 60mA Round with Flat Top, 19.00mm Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Tok 60mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LB02KW01-05-JF
LB02KW01-05-JF
Proizvajalci: NKK Switches
Opis: IND PB ILLUM RND BLACK 5V LAMP