LB16SKW01-5C12-JB
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LB16SKW01-5C12-JB
Proizvajalec / znamka: NKK Switches
Opis izdelka SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V
Podatkovni listi: LB16SKW01-5C12-JB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LB16SKW01-5C12-JB
Številka dela LB16SKW01-5C12-JB Proizvajalec NKK Switches
Opis SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4036 pcs Podatkovni list LB16SKW01-5C12-JB.pdf
Voltage Rating - DC 30V Voltage Rating - AC 125V
Tip Standard, Illuminated Sklop zaključka Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Funkcija stikala On-On Serija LB
Mere izreza plošče Square - 16.20mm² Pakiranje Bulk
Druga imena LB16SKW01-5C12-JB-RO
LB16SKW01-5C12-JB-RO-ND
delovna temperatura -25°C ~ 50°C
Tip montaže Panel Mount, Snap-In Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 200,000 Cycles Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Napetost osvetlitve (nominalno) 12 VDC
Vrsta osvetlitve, barva LED, Red Lastnosti -
Trenutna ocena 3A (AC/DC) Barva - pogon / pokrov Clear (White Filter/Diffuser)