LB26RGG01-5F24-JB
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LB26RGG01-5F24-JB
Proizvajalec / znamka: NKK Switches
Opis izdelka SWITCH PUSH DPDT 0.4VA 28V
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LB26RGG01-5F24-JB
Številka dela LB26RGG01-5F24-JB Proizvajalec NKK Switches
Opis SWITCH PUSH DPDT 0.4VA 28V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4464 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC 28V Voltage Rating - AC 28V
Tip Standard, Illuminated Sklop zaključka Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Funkcija stikala On-On Serija LB
Mere izreza plošče Rectangular - 22.40mm x 16.20mm Pakiranje Bulk
Druga imena Q4896413
T1047185
delovna temperatura -25°C ~ 50°C
Tip montaže Panel Mount, Snap-In Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 200,000 Cycles Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Napetost osvetlitve (nominalno) 24 VDC