LB26SKW01-12-CJ
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LB26SKW01-12-CJ
Proizvajalec / znamka: NKK Switches
Opis izdelka SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V
Podatkovni listi: LB26SKW01-12-CJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LB26SKW01-12-CJ
Številka dela LB26SKW01-12-CJ Proizvajalec NKK Switches
Opis SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6240 pcs Podatkovni list LB26SKW01-12-CJ.pdf
Voltage Rating - DC 30V Voltage Rating - AC 125V
Tip Standard, Illuminated Sklop zaključka Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Funkcija stikala On-On Serija LB
Mere izreza plošče Square - 16.20mm² Pakiranje Bulk
Druga imena LB26SKW01-12-CJ-RO
LB26SKW01-12-CJ-RO-ND
delovna temperatura -25°C ~ 50°C
Tip montaže Panel Mount, Snap-In Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 200,000 Cycles Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Napetost osvetlitve (nominalno) 12 VAC Vrsta osvetlitve, barva Incandescent, Red
Lastnosti - Električno življenje 100,000 Cycles
natančen opis Pushbutton Switch DPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Snap-In Trenutna ocena 3A (AC/DC)