M2032SS2W30/UC
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M2032SS2W30/UC
Proizvajalec / znamka: NKK Switches
Opis izdelka SWITCH TOGGLE 3PDT 6A 125V
Podatkovni listi: M2032SS2W30/UC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M2032SS2W30/UC
Številka dela M2032SS2W30/UC Proizvajalec NKK Switches
Opis SWITCH TOGGLE 3PDT 6A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15907 pcs Podatkovni list M2032SS2W30/UC.pdf
Voltage Rating - DC 30V Voltage Rating - AC 125V
Sklop zaključka PC Pin Funkcija stikala On-On
Serija M Mere izreza plošče -
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Napetost osvetlitve (nominalno) - Vrsta osvetlitve, barva -
Osvetlitev Non-Illuminated Lastnosti Epoxy Sealed Terminals
Električno življenje 25,000 Cycles natančen opis Toggle Switch 3PDT Through Hole, Right Angle
Trenutna ocena 6A (AC), 4A (DC) Circuit 3PDT
Bushing Thread Unthreaded Tip aktuatorja Standard Round
Material aktuatorja Brass, Chrome Plated Dolžina aktuatorja 10.50mm