M2033SA2W30
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M2033SA2W30
Proizvajalec / znamka: NKK Switches
Opis izdelka SWITCH TOGGLE 3PDT 6A 125V
Podatkovni listi: M2033SA2W30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M2033SA2W30
Številka dela M2033SA2W30 Proizvajalec NKK Switches
Opis SWITCH TOGGLE 3PDT 6A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8705 pcs Podatkovni list M2033SA2W30.pdf
Voltage Rating - DC 30V Voltage Rating - AC 125V
Sklop zaključka PC Pin Funkcija stikala On-Off-On
Serija M Mere izreza plošče -
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection - Napetost osvetlitve (nominalno) -
Vrsta osvetlitve, barva - Osvetlitev Non-Illuminated
Lastnosti Epoxy Sealed Terminals Električno življenje 25,000 Cycles
natančen opis Toggle Switch 3PDT Through Hole, Right Angle Trenutna ocena 6A (AC), 3A (DC)
Circuit 3PDT Bushing Thread Unthreaded
Tip aktuatorja Standard Round Material aktuatorja Brass, Chrome Plated
Dolžina aktuatorja 12.27mm