M2T22S4A5A30
NKK SwitchesNKK Switches
M2T22S4A5A30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M2T22S4A5A30
Proizvajalec / znamka: NKK Switches
Opis izdelka SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V
Podatkovni listi: M2T22S4A5A30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M2T22S4A5A30
Številka dela M2T22S4A5A30 Proizvajalec NKK Switches
Opis SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18560 pcs Podatkovni list M2T22S4A5A30.pdf
Voltage Rating - DC 30V Voltage Rating - AC 125V
Sklop zaključka PC Pin Funkcija stikala On-On
Serija M2 Mere izreza plošče -
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection - Napetost osvetlitve (nominalno) -
Vrsta osvetlitve, barva - Osvetlitev Non-Illuminated
Lastnosti Process Sealed Električno življenje 25,000 Cycles
natančen opis Toggle Switch DPDT Through Hole, Right Angle Trenutna ocena 6A (AC), 4A (DC)
Circuit DPDT Bushing Thread Unthreaded
Tip aktuatorja Standard Round Material aktuatorja Brass, Chrome Plated
Dolžina aktuatorja 7.62mm