MLW3012-12-RF-2A
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLW3012-12-RF-2A
Proizvajalec / znamka: NKK Switches
Opis izdelka SWITCH ROCKER SPDT 5A 125V
Podatkovni listi: MLW3012-12-RF-2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MLW3012-12-RF-2A
Številka dela MLW3012-12-RF-2A Proizvajalec NKK Switches
Opis SWITCH ROCKER SPDT 5A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8428 pcs Podatkovni list MLW3012-12-RF-2A.pdf
Voltage Rating - DC 30V Voltage Rating - AC 125V
Sklop zaključka Solder Lug Funkcija stikala On-On
Serija MLW Mere izreza plošče Square - 19.20mm²
Pakiranje Bulk delovna temperatura -10°C ~ 50°C
Tip montaže Panel Mount, Snap-In Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 30,000 Cycles Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Napetost osvetlitve (nominalno) 12 VAC
Vrsta osvetlitve, barva Incandescent, Green Lastnosti Epoxy Sealed Terminals
Električno življenje 10,000 Cycles natančen opis Rocker Switch SPDT 5A (AC), 3A (DC) 125V Panel Mount, Snap-In
Trenutna ocena 5A (AC), 3A (DC) Barva - pogon / pokrov Green