SCB15P10C-4HA
pregled izdelka
Številka dela: SCB15P10C-4HA
Proizvajalec / znamka: NKK Switches
Opis izdelka SWITCH PUSHBUTTON SPDT 10A 125V
Podatkovni listi: SCB15P10C-4HA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SCB15P10C-4HA
Številka dela SCB15P10C-4HA Proizvajalec NKK Switches
Opis SWITCH PUSHBUTTON SPDT 10A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7803 pcs Podatkovni list SCB15P10C-4HA.pdf
Voltage Rating - AC 125V Tip Standard
Sklop zaključka Screw Terminal Funkcija stikala On-Mom
Serija SCB Mere izreza plošče Circular - 12.50mm Dia
Pakiranje Bulk delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Vrsta osvetlitve, barva - Lastnosti With Shroud
Električno življenje 50,000 Cycles natančen opis Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Rear
Trenutna ocena 10A (AC) Barva - pogon / pokrov Gray