SCB15S15A-2A
pregled izdelka
Številka dela: SCB15S15A-2A
Proizvajalec / znamka: NKK Switches
Opis izdelka SWITCH PUSHBUTTON SPDT 15A 125V
Podatkovni listi: SCB15S15A-2A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SCB15S15A-2A
Številka dela SCB15S15A-2A Proizvajalec NKK Switches
Opis SWITCH PUSHBUTTON SPDT 15A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9987 pcs Podatkovni list SCB15S15A-2A.pdf
Voltage Rating - AC 125V Tip Standard
Sklop zaključka Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Funkcija stikala On-Mom
Serija SCB Mere izreza plošče Circular - 12.50mm Dia
Pakiranje Bulk delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Vrsta osvetlitve, barva - Lastnosti -
Električno življenje 50,000 Cycles natančen opis Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Rear
Trenutna ocena 15A (AC) Barva - pogon / pokrov Black