UB201KW036CF-4J01
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UB201KW036CF-4J01
Proizvajalec / znamka: NKK Switches
Opis izdelka LED PANEL IND GRN/RED 3.5V/2.1V
Podatkovni listi: UB201KW036CF-4J01.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UB201KW036CF-4J01
Številka dela UB201KW036CF-4J01 Proizvajalec NKK Switches
Opis LED PANEL IND GRN/RED 3.5V/2.1V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4976 pcs Podatkovni list UB201KW036CF-4J01.pdf
Valovna dolžina - vrh - Napetost 3.5V Green, 2.1V Red
Kotni kot - Tip LED
Sklop zaključka - Serija UB2
Ocene Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Oblika Rectangular
Mere izreza plošče - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Ocena - Preglednost objektiva Diffused
Stil / velikost objektiva Rectangle with Flat Top Barva objektiva White
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva svetilke Green, Red
Ingress Protection - Lastnosti -
natančen opis LED Panel Indicator Green, Red Diffused 3.5V Green, 2.1V Red 25mA Green, 20mA Red Rectangle with Flat Top Tok 25mA Green, 20mA Red
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UB201KW036G-1JB
UB201KW036G-1JB
Proizvajalci: NKK Switches
Opis: LED PANEL INDICATOR BLUE 3.6V
Na zalogi: 4680 pcs
Prenesi: UB201KW036G-1JB.pdf
RFQ
UB201KW036G-2B
UB201KW036G-2B
Proizvajalci: NKK Switches
Na zalogi: 5188 pcs
Prenesi: UB201KW036G-2B.pdf
RFQ
UB201KW036CF
UB201KW036CF
Opis: LED PANEL IND GRN/RED 3.5V/2.1V