YB16KKG01
NKK SwitchesNKK Switches
YB16KKG01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: YB16KKG01
Proizvajalec / znamka: NKK Switches
Opis izdelka SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
Podatkovni listi: YB16KKG01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije YB16KKG01
Številka dela YB16KKG01 Proizvajalec NKK Switches
Opis SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13252 pcs Podatkovni list YB16KKG01.pdf
Voltage Rating - DC 28V Voltage Rating - AC 28V
Tip Standard Sklop zaključka Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Funkcija stikala On-On Serija YB
Mere izreza plošče Circular - 16.00mm Dia Pakiranje Bulk
Druga imena YB16KKG01-RO
YB16KKG01-RO-ND
delovna temperatura -25°C ~ 70°C