YB16SKW01-12-EB
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: YB16SKW01-12-EB
Proizvajalec / znamka: NKK Switches
Opis izdelka SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V
Podatkovni listi: YB16SKW01-12-EB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije YB16SKW01-12-EB
Številka dela YB16SKW01-12-EB Proizvajalec NKK Switches
Opis SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7817 pcs Podatkovni list YB16SKW01-12-EB.pdf
Voltage Rating - DC 30V Voltage Rating - AC 125V
Tip Standard, Illuminated Sklop zaključka Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Funkcija stikala On-On Serija YB
Mere izreza plošče Circular - 16.00mm Dia Pakiranje Bulk
Druga imena YB16SKW01-12-EB-RO
YB16SKW01-12-EB-RO-ND
delovna temperatura -25°C ~ 50°C
Tip montaže Panel Mount, Front Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 200,000 Cycles Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Napetost osvetlitve (nominalno) 12 VAC
Vrsta osvetlitve, barva Incandescent, Yellow Lastnosti Epoxy Sealed Terminals
Trenutna ocena 3A (AC/DC) Barva - pogon / pokrov Yellow (White Filter/Diffuser)