YB16SKW01-5D-JB
pregled izdelka
Številka dela: YB16SKW01-5D-JB
Proizvajalec / znamka: NKK Switches
Opis izdelka SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V
Podatkovni listi: YB16SKW01-5D-JB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije YB16SKW01-5D-JB
Številka dela YB16SKW01-5D-JB Proizvajalec NKK Switches
Opis SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5883 pcs Podatkovni list YB16SKW01-5D-JB.pdf
Voltage Rating - DC 30V Voltage Rating - AC 125V
Tip Standard, Illuminated Sklop zaključka Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Funkcija stikala On-On Serija YB
Mere izreza plošče Circular - 16.00mm Dia Pakiranje Bulk
delovna temperatura -25°C ~ 50°C Tip montaže Panel Mount, Front
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 200,000 Cycles
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Napetost osvetlitve (nominalno) 2 VDC Vrsta osvetlitve, barva LED, Amber
Lastnosti Epoxy Sealed Terminals Električno življenje 100,000 Cycles
natančen opis Pushbutton Switch SPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Front Trenutna ocena 3A (AC/DC)