YB16SKW01-6F-JB
pregled izdelka
Številka dela: YB16SKW01-6F-JB
Proizvajalec / znamka: NKK Switches
Opis izdelka SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V
Podatkovni listi: YB16SKW01-6F-JB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije YB16SKW01-6F-JB
Številka dela YB16SKW01-6F-JB Proizvajalec NKK Switches
Opis SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5181 pcs Podatkovni list YB16SKW01-6F-JB.pdf
Voltage Rating - DC 30V Voltage Rating - AC 125V
Tip Standard, Illuminated Sklop zaključka Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Funkcija stikala On-On Serija YB
Mere izreza plošče Circular - 16.00mm Dia Pakiranje Bulk
Druga imena YB16SKW01-6F-JB-RO
YB16SKW01-6F-JB-RO-ND
delovna temperatura -25°C ~ 50°C
Tip montaže Panel Mount, Front Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 200,000 Cycles Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Napetost osvetlitve (nominalno) 3.3 VDC Vrsta osvetlitve, barva LED, Green
Lastnosti Epoxy Sealed Terminals Električno življenje 100,000 Cycles
natančen opis Pushbutton Switch SPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Front Trenutna ocena 3A (AC/DC)