YB26WSKW01-1D24-JA
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: YB26WSKW01-1D24-JA
Proizvajalec / znamka: NKK Switches
Opis izdelka SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V
Podatkovni listi: YB26WSKW01-1D24-JA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije YB26WSKW01-1D24-JA
Številka dela YB26WSKW01-1D24-JA Proizvajalec NKK Switches
Opis SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5080 pcs Podatkovni list YB26WSKW01-1D24-JA.pdf
Voltage Rating - DC 30V Voltage Rating - AC 125V
Tip Standard, Illuminated Sklop zaključka Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Funkcija stikala On-On Serija YB
Mere izreza plošče Circular - 16.00mm Dia Pakiranje Bulk
Druga imena YB26WSKW01-1D24-JA-RO
YB26WSKW01-1D24-JA-RO-ND
delovna temperatura -25°C ~ 50°C
Tip montaže Panel Mount, Front Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 200,000 Cycles Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant Napetost osvetlitve (nominalno) 24 VDC
Vrsta osvetlitve, barva LED, Amber Lastnosti Epoxy Sealed Terminals
Trenutna ocena 3A (AC/DC) Barva - pogon / pokrov Clear (Black Filter/Diffuser)