08020SA-12N-EA-00
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
08020SA-12N-EA-00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 08020SA-12N-EA-00
Proizvajalec / znamka: NMB Technologies Corp.
Opis izdelka FAN 12VDC 80X20MM 2WR
Podatkovni listi: 08020SA-12N-EA-00.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
480 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 08020SA-12N-EA-00
Številka dela 08020SA-12N-EA-00 Proizvajalec NMB Technologies Corp.
Opis FAN 12VDC 80X20MM 2WR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11245 pcs Podatkovni list 08020SA-12N-EA-00.pdf
Premer 20.00mm Utež 0.176 lb (79.83g)
Napetostni razpon 6 ~ 13.8VDC Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak -
Velikost / dimenzija Square - 80mm L x 80mm H Serija 08020SA
RPM - Druga imena 3108SB-04W-B50-E00
delovna temperatura 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Hrup -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - okvir Plastic
Material - rezilo Plastic Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Lifetime @ Temp. 40000 Hrs @ 60°C Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant