08025SS-12N-AT-D0
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
08025SS-12N-AT-D0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 08025SS-12N-AT-D0
Proizvajalec / znamka: NMB Technologies Corp.
Opis izdelka FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Podatkovni listi: 08025SS-12N-AT-D0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 08025SS-12N-AT-D0
Številka dela 08025SS-12N-AT-D0 Proizvajalec NMB Technologies Corp.
Opis FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22442 pcs Podatkovni list 08025SS-12N-AT-D0.pdf
Premer 25.00mm Napetostni razpon 6 ~ 13.8VDC
Napetost - ocenjena 12VDC Prekinitev 2 Wire Leads
Statični tlak 0.150 in H2O (37.5 Pa) Velikost / dimenzija Square - 80mm L x 80mm H
Serija 08025SS RPM 3100 RPM
Moč (Watts) 1.92W Druga imena P122255
delovna temperatura 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Hrup 30.0 dB
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material - okvir Plastic
Material - rezilo Plastic Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti Auto Restart
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.160A
Vrsta ležaja Sleeve Odobritve -
Zračni tok 41.3 CFM (1.16m³/min)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
08025SA-24N-ET-00
08025SA-24N-ET-00
Proizvajalci: NMB Technologies Corp.
Opis: FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Na zalogi: 20613 pcs
Prenesi: 08025SA-24N-ET-00.pdf
RFQ
Proizvajalci: Phoenix Contact
Opis: EMLP (EX15)R
Na zalogi: 335 pcs
Prenesi: 0802686.pdf
RFQ
Proizvajalci: Phoenix Contact
Opis: EMLP (EX30)R
Na zalogi: 319 pcs
Prenesi: 0802688.pdf
08025SA-24Q-EA-00
08025SA-24Q-EA-00
Opis: FAN 24VDC 80X25MM 2WR
Na zalogi: 17372 pcs
Prenesi: 08025SA-24Q-EA-00.pdf
08025SA-24P-EA-00
08025SA-24P-EA-00
Opis: FAN 24VDC 80X25MM 2WR
Prenesi: 08025SA-24P-EA-00.pdf
Opis: EMLP (EX30)R SR
Na zalogi: 299 pcs
08025SS-24Q-AT-D0
08025SS-24Q-AT-D0
Prenesi: 08025SS-24Q-AT-D0.pdf
08025SA-24R-AL-00
08025SA-24R-AL-00
Opis: FAN 24VDC 80X25MM 3WR
Prenesi: 08025SA-24R-AL-00.pdf
Opis: EMLP (17 5X15)R
Na zalogi: 276 pcs
Opis: EMLP (EX15)R SR
Na zalogi: 324 pcs
08025SA-12R-AL-00
08025SA-12R-AL-00
Opis: FAN 12VDC 80X25MM 3WR